راه حل های پویا
نرم افزار تعاونی مسکن مهر ویژه کلیه تعاونی‌های مسکن
غفاری  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ | ۰ | ۴۲۴۹

نرم افزار تعاونی مسکن مهر ویژه کلیه تعاونی‌های مسکن

تعیین اولویت و امتیازبندی اعضای تعاونی مسکن در کنار سیستم حسابداری مالی چهارسطحی

چرا باید از نرم افزار تعاونی مسکن مهر استفاده کنیم؟ این نرم افزار چه کمکی به ما خواهد کرد؟

نرم افزار تعاونی مسکن مهر مورد تایید و معرفی وزارت تعاون کشور می باشد و هم اکنون در بیش از ۶۰۰ تعاونی مسکن در سطح کشور در حال استفاده است.

ما در این صفحه سعی کرده ایم تا برخی از قابلیت های نرم افزار تعاونی مسکن مهر را برای شما بنویسیم. اگر فرصت مطالعه ندارید می‌توانید با شماره 04152225725 یا موبایل 09392370170 تماس بگیرید تا ضمن پاسخگویی به سوالات شما در خصوص این نرم افزار، نسخه آزمایشی، کاتالوگ و نمونه گزارشات چاپی نرم افزار تعاونی مسکن را به صورت کاملا رایگان برایتان ارسال کنیم.

۱) محاسبه امتیاز و رتبه اعضای تعاونی مسکن به تفکیک پروژه ها بر اساس استاندارد وزارت تعاون کشور با استفاده از نرم افزار تعاونی مسکن :

یکی از مسائلی که تعاونی های مسکن و مدیران تعاونی با آن درگیر هستند، تعیین اولویت در زمان تحویل واحدها به اعضای تعاونی می باشد. با استفاده از نرم افزار تعاونی مسکن مهر فقط کافیست واریزی های اعضا، اعم از فیش بانکی، چک های وارده و … و همچنین دریافتی های اعضا را در نرم افزار ثبت کنید. بعد از آن شما در هر لحظه که بخواهید می توانید ریز امتیاز و رتبه اعضای هر پروژه را به صورت دقیق مشاهده نمایید. در صورتی که عضوی به امتیاز خود معترض باشد می توانید با چاپ گزارش ریز امتیاز وی در قسمت گزارشات نرم افزار تعاونی مسکن، صحت محاسبات را به راحتی به او ثابت کنید.

۲) برآورد هزینه های انجام شده برای هر پروژه از گزارشات نرم افزار تعاونی مسکن:

یکی از نیازهای مبرم مدیران تعاونی های مسکن این است که هر لحظه بتوانند گزارشی از هزینه های انجام شده برای پروژه های تعاونی مسکن را تهیه و مشاهده کنند، در نرم افزار تعاونی مسکن مهر این قابلیت وجود دارد که شما بتوانید برای هر پروژه یک مرکز هزینه تعریف کرده و بعد از آن گزارش کلی و ریز هزینه های انجام شده برای هر پروژه را استخراج نمایید. با استفاده از این قابلیت می توانید قیمت تمام شده پروژه ها را نیز برآورد کنید.

۳) مدیریت چکهای تعاونی در نرم افزار تعاونی مسکن:

با استفاده از نرم افزار تعاونی مسکن مهر شما می توانید چک های وارده و صادره تعاونی را ثبت و آنها را مدیریت نمایید. هشدار سررسید چکهای وارده و صادره تنها یکی از قابلیت های نرم افزار تعاونی مسکن مهر می باشد.

۴) تهیه تمامی گزارشات استاندارد حسابداری با استفاده از نرم افزار تعاونی مسکن مهر :

با استفاده از نرم افزار تعاونی مسکن مهر می توانید تمامی گزارشات استاندارد حسابداری اعم از ترازهای آزمایشی گروه، کل، معین و تفصیلی را به صورت دو، چهار، شش و هشت ستونی و دفاتر گروه، کل، معین و تفصیلی، دفتر روزنامه، ترازنامه (بیلان شرکت) و صورت سود و زیان و … را در کمتر از چند ثانیه به صورت دقیق تهیه نمایید. در ادامه همین صفحه نمونه ای از گزارشات استخراج شده از نرم افزار تعاونی مسکن مهر قرار داده شده است.

۵) محاسبه جریمه و پاداش ریالی اعضای تعاونی (کیت قابل استفاده در نرم افزار تعاونی مسکن مهر):

در اغلب تعاونی های مسکن اعضایی هستند که مبالغ واریزی خود را در اسرع وقت و موعد مقرر به حساب تعاونی واریز می کنند و نیز اعضایی هستند که مبالغ را دیرتر از موعد به حساب تعاونی مسکن واریز می کنند، با استفاده از قابلیت محاسبه جریمه و پاداش ریالی نرم افزار تعاونی مسکن مهر می توانید به اعضای خوش حساب پاداش دهید و اعضای بدحساب را جریمه کنید، این کار در تشویق اعضا جهت واریز به موقع مبالغ بسیار موثر خواهد بود.

۶) افزایش اعتماد اعضا به مدیران تعاونی :

با توجه به این که معمولا تعداد اعضای شرکتهای تعاونی های مسکن بالاست و از طرفی ساخت و تحویل مسکن دارای ریزه کاری های زیادی می باشد، وجود سو تفاهم بین اعضای تعاونی و مدیران امریست اجتناب ناپذیر. در صورتی که مدیریت مالی و تعیین اولویت اعضا بر اساس یک اصاول خاصی انجام شود این سوتفاهمات به حداقل خواهد رسید و اعضا بیشتر راغب به همکاری با تعاونی مسکن و مدیران خواهند شد. به همین خاطر است که اغلب مدیرانی که از نرم افزار تعاونی مسکن مهر استفاده می کنند جز مدیران موفق و محبوب در سطح کشور می باشند. می توانید لیست برخی مشتریان نرم افزار تعاونی مسکن را در این صفحه مشاهده نمایید.

۷) پاسخ قانع کننده به این سوال، “چرا این واحد به من رسید و چرا آقای x قبل از من واحد خود را انتخاب کرد؟” (با استناد به گزارشات نرم افزار تعاونی مسکن) :

اگر بخواهیم به این سوال جواب دهیم که کدام واحد متعلق به چه کسی است؟ بایستی دلایل قانع کننده ای داشته باشیم. با استفاده از نرم افزار تعاونی مسکن مهر شما به صورت کاملا مستند و منطقی به این سوال اعضای خود پاسخ خواهید داد.

۸) ساماندهی پرونده های اعضای تعاونی بدون درگیری با کاغذ و … :

با استفاده از نرم افزار تعاونی مسکن مهر ویژه کلیه تعاونی ها، شما می توانید اطلاعات کامل اعضای تعاونی مسکن را ثبت کنید و هر زمانی که نیاز داشته باشید بر اساس شرایط مختلف به آنها دسترسی پیدا کنید. تعداد اعضای قابل ثبت در نرم افزار تعاونی مسکن مهر بی نهایت هست و هیچ محدودیتی از این نظر نخواهید داشت.

ما در جهت رفع این گونه مشکلات در تعاونی های مسکن، نرم افزار تعاونی مسکن مهر را طراحی و پیاده سازی کرده ایم تا از این طریق بتوانیم خدمتی هرچند ناچیز به مدیران دلسوز و اعضای این تعاونی ها انجام دهیم.

نرم افزار تعاونی مسکن مهر دارای چه بخش ها و امکاناتی است؟

نرم افزار تعاونی مسکن مهر یک نرم افزار کاملا تخصصی جهت استفاده در تعاونی های مسکن می باشد که دارای قسمتهای زیر است.

 

 • سیستم امتیازبندی و رتبه بندی اعضای تعاونی به صورت کاملا پیشرفته

 • سیستم مدیریت امور تعاونی مسکن (خروج عضو، انتقال حساب، تغییر پرونده، تخصیص واحد و …)

 • سیستم حسابداری مالی تعاونی مسکن به همراه درختواره استاندارد حسابداری (مورد تایید سازمان حسابرسی کشور)

 • سیستم خزانه داری جهت مدیریت چک های وارده و صادره تعاونی مسکن با قابلیت تعریف دسته چک

 • سیستم محاسبه جریمه و پاداش ریالی اعضای تعاونی مسکن جهت بالا بردن انگیزه همکاری اعضا با تعاونی مسکن

 • گزارشات تعاونی شامل گزارشات نموداری، آماری و مدیریتی

 • گزارشات مالی شامل تمامی گزارشات استاندارد حسابداری از جمله دفاتر مالی، ترازهای آزمایشی، صورت سود و زیان و ترازنامه (بیلان) و …

 

سیستم امتیازبندی و رتبه بندی اعضای تعاونی به صورت کاملا پیشرفته

در نرم افزار تعاونی مسکن مهر شما می توانید تعداد بی نهایت پروژه تعریف نمایید. هر کدام از این پروژه ها می تواند دارای شرایط امتیازبندی متفاوتی باشد. به عنوان مثال می توان پروژه ای به نام یاس تعریف کرد که شرایط امتیازبندی آن به ازای هر ۱،۰۰۰،۰۰۰ ریال در هر ۱ روز ۱ امتیاز است. برای پروژه دیگر می توان این شرایط را به دلخواه تغییر داد، به عنوان مثال، هر ۲،۰۰۰،۰۰۰ ریال در هر ۳ روز ۰٫۵ امتیاز.

اعضای تعاونی مسکن می توانند در هر کدام از این پروژه ها مشارکت نمایند. نرم افزار تعاونی مسکن مهر این قابلیت را دارد که می توانید یک عضو را به پروژه های مختلف ارتباط دهید. توجه داشته باشید که تعداد اعضا و پروژه ها در نرم افزار تعاونی مسکن مهر فاقد هرگونه محدودیت می باشد و شما می توانید بی نهایت پرونده در نرم افزار تعریف نمایید.
تشکیل پرونده برای اعضای تعاونی به دو صورت کامل و فوری صورت می گیرد. پرونده کامل جهت سازگاری با سامانه ثبت نام مسکن مهر تعبیه شده است که شامل مشخصات کامل عضو می باشد، ولی در تعاونی های مسکن غیر مهر معمولا از همان تشکیل پرونده فوری استفاده می شود که نسبت به پرونده کامل، خیلی ساده تر و خلاصه تر می باشد.

در فرم ثبت اطلاعات پرونده اعضا، شما می توانید اطلاعات حسابداری عضو را نیز تعریف نمایید. همانند پروژه ها، حساب تفصیلی عضو را به بیش از یک معین ارتباط دهید که به این امکان اصطلاحا تفصیلی شناور گفته می شود. حداقل معین هایی که یک عضو بایستی با آنها در ارتباط باشد، حق عضویت تعاونی و پیش دریافت پروژه می باشد که در صورت عدم وجود تفصیلی شناور، بایستی برای هر یک از معین ها یک کد تفصیلی جدا (برای عضو) ایجاد می کردید.
بعد از تعریف اعضا و حساب های بانکی در نرم افزار تعاونی مسکن مهر، فیش های واریزی، چک های وارده و صادره و اسناد حسابداری دستی را ثبت می کنید و در آخر می توانید بر اساس آیتم های مذکور گزارش رتبه بندی و امتیاز را مانند زیر مشاهده کنید.

گزارش فوق شامل ۱۵ صفحه می باشد که فقط در عرض ۳ ثانیه نمایش داده شده است. تهیه این گزارش به صورت دستی مستلزم صرف چندین ساعت وقت می باشد.
اگر اعضای تعاونی نسبت به ارقام این گزارش تردید داشته باشند شما می توانید با چاپ گزارش ریز امتیاز اعضا، ریز محاسبات را به وی ارائه کنید تا هرگونه شک و شبهه از میان برود. نمونه گزارش ریز امتیاز اعضا را که از نرم افزار تعاونی مسکن مهر استخراج شده است، در زیر مشاهده می کنید.

همان طور که مشاهده می کنید در این گزارش تعداد روزهای سپری شده و نوع مبلغ و تاریخ واریز و … نیز نشان داده شده است.
جالب است بدانید که علاوه بر مبالغ واریزی اعضا که مستقیما در امتیاز و رتبه آنها تاثیرگذار است، شما می توانید پارامترهای دلخواه خود را نیز ایجاد نمایید. به عنوان مثال ممکن است به ازای هر سال سابقه عضویت ۱۰ امتیاز به هر عضو اختصاص دهید. یا بابت حضور عضو در جلسه ای، ۷ امتیاز به او اختصاص دهید. تمامی این قابلیت ها در نرم افزار مهر قابل انجام می باشد.

 

سیستم مدیریت امور تعاونی مسکن (خروج عضو، انتقال حساب، تغییر پرونده، تخصیص واحد و …)

در این قسمت از نرم افزار مهر شما می توانید امور مربوط به تعاونی را انجام دهید که در ادامه به مواردی اشاره شده است.

کسر/افزودن امتیاز اعضای تعاونی

همان طور که در بالا گفتیم علاوه بر مبالغ واریزی، شما می توانید پارامترهای دلخواه خود را تعریف نموده و به اعضای خود امتیاز تخصیص دهید و یا از امتیاز آنها کسر کنید. با استفاده از فرم زیر شما می توانید این کار را به راحتی هرچه تمام تر انجام دهید.

تخصیص واحد اعضای تعاونی

با استفاده از این قسمت در نرم افزار تعاونی مسکن مهر شما می توانید واحدهای تخصیص یافته به اعضای تعاونی را ثبت نمایید تا در گزارشات بتوانید از آن استفاده کنید. این قسمت قابلیت استخراج اطلاعات به صورت فایل اکسل را نیز دارا می باشد. فرم مربوطه در زیر نشان داده شده است.

ثبت اطلاعات اعضای خارج شده از تعاونی، ثبت نامه های تعاونی، تغییر پروژه اعضای تعاونی و … در این قسمت قابل انجام می باشد.

 

سیستم حسابداری مالی به همراه درختواره استاندارد حسابداری (مورد تایید سازمان حسابرسی کشور)

نرم افزار تعاونی مسکن مهر دارای یک زیر سیستم جهت مدیریت اسناد حسابداری و گردش های مالی تعاونی می باشد. اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که به همراه نرم افزار تعاونی مسکن مهر، درختواره استاندارد سازمان حسابرسی از سطح گروه تا معین به صورت پیش فرض ارائه می گردد و دیگر نیازی به تعریف درختواره حساب ها نخواهید داشت. البته ناگفته نماند که در صورت تمایل می توانید از این درختواره استفاده نکنید و درختواره حسابهای خود را مطابق با سلیقه خودتان تعریف نمایید.
سیستم حسابداری نرم افزار تعاونی مسکن مهر یک سیستم ۴ سطحی می باشد که شامل سطوح گروه، کل، معین و تفصیلی است. علاوه بر این ۴ سطح شما می توانید مراکز هزینه را نیز در نرم افزار تعریف کنید و در ثبت سند از آن استفاده نمایید.

برخی از قابلیت های سیستم حسابداری نرم افزار تعاونی مسکن مهر

تعریف حساب های تفصیلی شناور (ارتباط یک حساب تفصیلی به چندین حساب معین و اختصاص تنها یک کد به حساب تفصیلی)
محیط کاربر پسند
امکان کپی سطرهای سند حسابداری و استفاده از آن در اسناد دیگر
ثبت اسناد حسابداری پیش نویس
ادغام اسناد حسابداری ثبت شده بر اساس شماره سند یا تاریخ
استفاده از چندین سال مالی به صورت همزمان
انجام عملیات شروع و پایان سال مالی به صورت کاملا اتوماتیک
تعریف زیرنویس مجزا به ازای انواع اسناد حسابداری
چاپ سند حسابداری به ۵ شکل متفاوت
و …
هنگامی که فیش های واریزی اعضا یا چک های وارده و صادره و … را در نرم افزار ثبت می کنید، نرم افزار مهر به صورت اتوماتیک اسناد مربوط به آنها را تولید می کند و نیازی به صدور دستی اسناد نخواهید داشت. ولی جهت ثبت سایر گردش های مالی، مثلا پرداخت هزینه های مربوط به پیمانکاران و … می توانید اسناد حسابداری دستی را نیز به دلخواه خود ثبت نمایید تا در گزارشات مالی از آن ها استفاده کنید.

سیستم خزانه داری جهت مدیریت چک های وارده و صادره با قابلیت تعریف دسته چک در نرم افزار تعاونی مسکن

در زیرسیستم خزانه داری نرم افزار تعاونی مسکن مهر شما می توانید حسابهای بانکی خود را تعریف کرده و تمامی چک های وارده و صادره را در آن ثبت نمایید. زمانی که حساب بانکی را در نرم افزار تعریف می کنید آن را به درختواره حسابها (دارایی های جاری) ارتباط می دهید.
شما می توانید تمامی دسته چک های شرکت را در این سیستم تعریف کرده و هنگام صدور چک از آن استفاده نمایید.

 

 

عملیاتی که در زیر سیستم خزانه داری نرم افزار تعاونی مسکن می توانید انجام دهید به شرح زیر می باشد:

 1. تعریف حساب های بانکی به تعداد نامحدود

 2. تعریف دسته چک های شرکت

 3. ثبت چک های صادره

 4. پاس چک های صادره

 5. ثبت چک های وارده و وصول و برگشت آن

 6. انتقال مبلغ بین حساب های بانکی

 7. و …

در تنظیمات نرم افزار تعاونی مسکن می توانید تعیین کنید که چند روز قبل از تاریخ سررسید چک های وارده و صادره به شما هشدار داده شود.


 

گزارشات تعاونی شامل گزارشات نموداری، آماری و مدیریتی

در این قسمت از نرم افزار تعاونی مسکن مهر شما می توانید انواع گزارشات را استخراج نمایید. برخی از عناوین این گزارشات عبارتند از:

 1. لیست اعضای تعاونی

 2. لیست اعضای خارج شده از تعاونی

 3. ریز مبالغ واریزی اعضای تعاونی

 4. لیست اعضا همراه با رتبه

 5. ریز امتیاز اعضا

 6. نمودار رشد واریزی اعضا بر حسب ماه

 7. آمار واریزی اعضا بر حسب پروژه

 8. و ده ها گزارش دیگر

دو نمونه از این گزارشات در زیر نمایش داده شده است


 

گزارشات مالی شامل تمامی گزارشات استاندارد حسابداری از جمله دفاتر مالی، ترازهای آزمایشی، صورت سود و زیان و ترازنامه (بیلان) و …

در این قسمت از نرم افزار تعاونی مسکن مهر شما قادر خواهید بود تا تمامی گزارشات استاندارد حسابداری مالی را تهیه نمایید. برخی از این گزارشات عبارتند از :

 1. چاپ اسناد حسابداری به صورت گروهی در ۵ شکل مختلف
 2. دفاتر گروه، کل، معین و تفصیلی
 3. ترازهای آزمایشی گروه، کل، معین و تفصیلی به صورت دو، چهار و شش ستونه (تهیه ترازهای آزمایشی بدون محدودیت سال مالی نیز امکان پذیر است، مثلا شما می توانید تراز کل سال های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ را باهم مشاهده کنید.)
 4. صورت سود و زیان
 5. ترازنامه (بیلان)
 6. گردش مراکز هزینه
 7. گردش تفصیلی در معین (جهت مشاهده میزان گردش یک تفصیلی در معین های مرتبط به آن)
 8. و …

نمونه گزارش ترازنامه (بیلان) در نرم افزار تعاونی مسکن

 

نمونه گزارش تراز کل شش ستونی نرم افزار تعاونی مسکن

لیست برخی از مشتریان نرم افزار تعاونی مسکن مهر، اغلب این مشتریان، چندین سال مالی را با همین نرم افزار بسته اند.

 1. تعاونی مسکن کارکنان سازمان سنجش و آموزش کشور
 2. تعاونی مسکن دادگستری استان تهران
 3. تعاونی مسکن کارکنان راه آهن شهری تهران و حومه
 4. تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایران
 5. تعاونی مسکن کارکنان آب منطقه ای استان زنجان
 6. تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منظقه ۶ تهران
 7. تعاونی مسکن کارکنان پارس جنوبی
 8. تعاونی مسکن کارکنان فولاد آذربایجان – میانه
 9. تعاونی مسکن امور مناطق شهرداری تهران
 10. تعاونی مسکن کارکنان کارخانجات نورد و لوله سمنان
 11. تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه صنعت نفت
 12. تعاونی مسکن سپاه پاسداران کرمان
 13. اتحادیه تعاونی های مسکن مهر شهرستان کاشان
 14. تعاونی مسکن سردفتران و دفتریاران قم
 15. تعاونی مسکن کارکنان توربو ژنراتور شاهرود
 16. تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه آزاد قشم
 17. تعاونی مسکن مهر گستر رشت
 18. تعاونی مسکن پدافند هوایی سپاه پاسداران
 19. تعاونی مسکن لشکر ارتش کرمانشاه
 20. تعاونی مسکن تیپ ۳۶ زرهی ارتش – میانه
 21. تعاونی مسکن آبادگران میلاد
 22. اتحادیه تعاونی های مسکن کردکوی
 23. تعاونی مسکن سپاه پاسداران استان زنجان
 24. تعاونی مسکن کارکنان دولت جهرم
 25. تعاونی مسکن مهر شماره ۲ شاهرود
 26. تعاونی مسکن مهر ۸ فولاد شهر
 27. تعاونی مسکن فرهنگیان میناب
 28. تعاونی مسکن فرهنگیان کیش
 29. تعاونی مسکن کارگران زرند
 30. تعاونی مسکن کارمندان شهرستان زرند
 31. تعاونی مسکن سپاه قدس گیلان
 32. تعاونی مسکن مهر شماره ۱۲ بیرجند
 33. تعاونی مسکن کارکنان سازمان بنادر و کشتیرانی کل کشور
 34. تعاونی مسکن جوانان آشیانه نیمبلوک
 35. تعاونی مسکن کارکنان بیمارستان دکتر گنجویان دزفول
 36. تعاونی مسکن فرهنگیان بندر لنگه
 37. تعاونی مسکن کارکنان و اساتید دانشگاه بیرجند
 38. تعاونی مسکن کارکنان و اساتید دانشگاه علمی کاربردی قزوین
 39. تعاونی مسکن مهر کارگران شهرستان میانه
 40. تعاونی مسکن مهر ۱۱ استان قم
 41. تعاونی مسکن تجهیزات ایمنی راه های کل کشور
 42. تعاونی مسکن مهر شماره ۵ شهرستان میانه
 43. تعاونی مسکن آب و خاک مشهد
 44. تعاونی مسکن روغن کشی خرمشهر
 45. تعاونی مسکن مهر امام خمینی بروجرد
 46. تعاونی مسکن مهر فرزانگان بروجرد
 47. تعاونی مسکن کارکنان شرکت نفت کرمان
 48. تعاونی مسکن بیمه پارسیان کل کشور
 49. تعاونی مسکن فرهنگیان شهرستان رودان
 50. شرکت حسابدارن جوان شهرستان آباده
 51. تعاونی مسکن مهر ۵۵ شهرستان دزفول
 52. تعاونی مسکن کارمندان آب منطقه ای تهران
 53. تعاونی مسکن ثبت اسناد و املاک استان اصفهان
 54. تعاونی مسکن خانه موسیقی ایران
 55. تعاونی مسکن ارابه گشت تهران
 56. تعاونی مسکن شهرداری منطقه ۷ تهران
 57. تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان
 58. تعاونی مسکن کارکنان شهرداری زنجان
 59. تعاونی مسکن دارایی ارومیه
 60. تعاونی مسکن کارکنان شبکه بهداشت ساوجبلاغ
 61. تعاونی مسکن کارکنان آلومینیوم ایران
 62. تعاونی مسکن کارکنان راه آهن زنجان
 63. تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه ۱ کرج
 64. تعاونی مسکن فرهنگیان ناحیه ۲ تهران
 65. تعاونی مسکن خیرین مسکن ساز استان قم
 66. تعاونی مسکن خانه مطبوعات زنجان
 67. تعاونی مسکن رازی بیرجند
 68. تعاونی مسکن صنف الکتریک بیرجند
 69. تعاونی مسکن کارگران صنف نانوایان بیرجند
 70. تعاونی مسکن سازمان برنامه وبودجه استان هرمزگان
 71. تعاونی مسکن فرهنگیان آموزش وپرورش استثنایی استان هرمزگان
 72. تعاونی مسکن اتحادیه تعاونی های خدماتی شهرستان میانه
 73. تعاونی مسکن کارکنان سازمان بهزیستی خراسان جنوبی
 74. تعاونی مسکن مهر سپاه ارومیه
 75. تعاونی مسکن مهر ۱۵ رباط کریم
 76. تعاونی مسکن کارکنان ذبحسابی طرح های عمرانی راه آهن تهران
 77. تعاونی مسکن مهر محلی جهرم
 78. تعاونی مسکن بیمارستان مسیح دانشوری
 79. تعاونی مسکن مهرآوای بروجرد
 80. تعاونی مسکن سازمان تربیت بدنی تبریز
 81. تعاونی مسکن فرهنگیان فلق بیرجند
 82. تعاونی مسکن پویش کار شرق خراسان جنوبی
 83. تعاونی مسکن کارکنان دانشگاه آزاد رفسنجان
 84. تعاونی مسکن پژوهشکاه ملی مهندسی ژنتیک
 85. تعاونی مسکن پزوهشگاه پلیمر وپتروشیمی
 86. تعاونی مسکن فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران
 87. تعاونی مسکن مهر۳ فولادشهر اصفهان
 88. تعاونی مسکن مهر۶ فولادشهر اصفهان
 89. تعاونی مسکن طلاب قم
 90. تعاونی مسکن سپاه منطقه کهکیلویه و بویر احمد
 91. تعاونی مسکن مصباح الهدی قم
 92. تعاونی مسکن خیرین مسکن ساز سمیرم
 93. تعاونی مسکن اداره برق شهرستان شوش
 94. تعاونی مسکن کانون سردفتران و دفتریاران تهران
 95. تعاونی مسکن سازمان ملی استاندارد ایران
 96. تعاونی مسکن اسکان چابهار
 97. تعاونی مسکن فرهنگیان شماره۲ ناحیه ۱کرج
 98. تعاونی مسکن کارکنان آب و فاضلاب بیرجند
 99. تعاونی مسکن کارگری هفت تپه
 100. تعاونی مسکن لشگر ۸۴ ارتش لرستان
 101. و …

گارانتی بازگشت وجه صد در صد واقعی

نظرات برخی از مشتریان نرم افزار تعاونی مسکن مهر

تعاونی مسکن کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه نفت تهران

پس از ۳ سال استفاده از نرم افزار راه حل های پویا به نظر من این نرم افزار از جمله کارآمدترین نرم افزارهای مالی برای شرکت ها و کاربردی ترین برای تعاونی ها می باشد. از نقاط قوت متمایز آن شرکت، مشتری مداری بوده که با داشتن پرسنلی کارآزموده و با برخورد بسیار خوب پشتیبانی بسیار مطلوبی ارائه می دهد و از امتیازات دیگر آن شرکت، اقدام به رفع کوچکترین ایراد نرم افزاری اعلانی از طرف مشتری در سریع ترین زمان است.

اتحادیه تعاونی های مسکن مهر خرمشهر : 

صمیمانه ترین تقدیر خود را از عملکرد آن مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد آن شرکت اعلان داشته و ضمن تبریک برای ایجاد کامل ترین نرم افزار حسابداری در راستای مسکن مهر و ایجاد شفافیت در نحوه واگذاری واحدها به اعضا کار را برای تعاونی ها آسان نموده اید. امید است در سایه ایزد منان در تمامی مراحل زندگی موفق و موید باشید.

تعاونی مسکن کارکنان سازمان خدمات کامپیوتری شهرداری تهران : 

بدینوسیله این تعاونی مسکن رضایت خود را از سیستم شرکت راه حل های پویا در خصوص نرم افزار امتیازبندی تعاونی مسکن اعلام میدارد. امیدوارم در ارائه سیستم های بهتر و بهینه تر موفق و موید باشند.

جهت مشاهده سایر تاییدیه ها کلیک کنید

سامانه ارسال/دریافت پیامک

یکی از روش های کم هزینه جهت ارتباط با اعضای تعاونی، استفاده از سامانه ارسال و دریافت پیامک می باشد. با استفاده از این سامانه شما هم می توانید اطلاع رسانی های خود را انجام دهید و هم این که این سامانه به صورت هوشمند می تواند درخواست های اعضا از قبیل میزان واریزی، رتبه و … را پاسخ دهد و نیازی نیست شما وقت خود را جهت این گونه سوالات هدر دهید.
یک مثال واقعی
فرض کنید تعداد اعضای تعاونی شما ۳۰۰ نفر است و می خواهید آنها را برای جلسه مجمع عمومی سالیانه دعوت کنید. اگر بخواهید با هر یک از اعضا تماس تلفنی بگیرید و با هر نفر فقط یک دقیقه مکالمه کنید معادل ۳۰۰ دقیقه (۵ ساعت) خواهد شد. ولی همین کار را با استفاده از سامانه پیامک اگر انجام دهید، کمتر از ۴۰ ثانیه طول خواهد کشید.

۱۸۰۰۰ ثانیه = ۴۰ ثانیه

با استفاده از این سامانه خواهید توانست به همه اعضا، حتی آن هایی که پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند نیز پیامک ارسال کنید.
ارائه گزارش تحویل بعد از ارسال پیامک، یکی دیگر از قابلیت های این سامانه می باشد.
اشتراک یک ساله خط اختصاصی ۱۴ رقمی (۱۰۰۰) + ۳۵۰۰۰ ریال شارژ اولیه بر روی این سامانه به شما تحویل خواهد شد.
از مزایای دیگر این سامانه این است که شما می توانید به اعضایی که کمتر از یک مبلغ مشخصی واریز کرده اند پیامک ارسال کنید و از آنها بخواهید تا کسری واریزی خود را جبران کنند.

اطلاعات بیشتر

سامانه مشاهده صورت وضعیت اعضا

با استفاده از این سامانه، اعضای تعاونی مسکن شما قادر خواهند بود در هر ساعت از شبانه روز لیست واریزی های خود، امتیاز مربوط به هر واریزی و امتیاز و رتبه کل خود را مشاهده کنند. توجه داشته باشید که هر عضو فقط با نام کاربری و رمز خودش وارد سامانه می شود و فقط اطلاعات خودش را خواهد دید.
اعضای تعاونی می توانند با استفاده از این سامانه کارت عضویت خود را مشاهده و پرینت کنند.
اعضای تعاونی می توانند واریزی های خود را مشاهده کرده و صحت آن را تایید یا رد کنند. شما نیز می توانید در نرم افزار مربوط به این سامانه گزارشی از واریزی های تایید شده یا تایید نشده تهیه نمایید.
اعضای تعاونی می توانند مشخصات تکمیلی خود را در سامانه وارد نمایند و شما به راحتی این اطلاعات را از طریق نرم افزار سامانه به نرم افزار مهر منتقل سازید.
جهت مشاهده نسخه آزمایشی این سامانه می توانید به آدرس http://demo.tmaskan.ir مراجعه کرده و با نام کاربر و رمز عبور demo وارد سامانه شوید.

اطلاعات بیشتر در مورد این سامانه

وب سایت ویژه تعاونی مسکن

امروزه یکی از سریعترین و ارزانترین راه های برقراری ارتباط با مخاطبان، استفاده از وب سایت می باشد. با استفاده از وب سایت در بستر اینترنت، مشکل مسافت از میان برداشته می شود. همان طور که قبلا اشاره شد، اطلاع رسانی و ارائه گزارش در تعاونی های مسکن یکی از عوامل اصلی موفقیت یا شکست تعاونی مسکن می باشد. مدیران موفق معمولا از این سیستم جهت اطلاع رسانی به اعضای تعاونی مسکن خود استفاده می کنند.

با استفاده از وب سایت شما می توانید اطلاعیه های مربوط به تعاونی، اخبار، صورتجلسات و تصاویر پروژه و گزارش پیشرفت کار و دهها اطلاعات مفید دیگر را به اعضای خود اطلاع رسانی نمایید.

یک نمونه از سایت های تعاونی مسکن که مربوط به تعاونی مسکن ملوانان دریای جنوب می باشد

اطلاعات بیشتر در مورد وب سایت ویژه تعاونی مسکن

 


بعدی

محل تبلیغات شما !

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
راه حل های پویا


محل تبلیغات شما !

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

محل تبلیغات شما !

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید